gry online przeglądarkowe

Gry na przeglądarkę Polecane Gra w przeglądarce:
Play Nord
Nord pokojowego świata, w którym można zaprojektować i zbudować własne wioski, spędzać czas z przyjaciółmi i odkrywać wiele miejsc, niesamowite i ekscytujące. Odblokuj funkcje, takie jak konie, samochody wyścigowe, czarownice, teleporters, ruchy taneczne i wiele więcej! * Cuddle z cute pets. * Budowanie torze wyścigowym i zaproś znajomych! * Wzrostu i uprawy zbiorów dzielić się ze znajomymi! * Budowanie potężny zamek i przytulny dom, to zależy od ciebie.
Play Dark Orbit
DarkOrbit-strzelanka multiplayer czasu DarkOrbit nie tylko gry normalnej przeglądarki przestrzeni. Swój sposób pracy w firmie i zdobyć nowe sektory w obcych galaktykach! Doświadczenia z działań partii i wciągającą rozgrywkę przeciwko tysiącom prawdziwych graczy.
Play Seafight
Seafight - prawdziwe przygody fantasy razem! Podnieś flagę i walczyć historycznych bitwach na pełnym morzu! Zanurz się w ekscytującą przygodę na pełnym morzu; bitew morskich i tęsknotę za całkowitą wolność, sława i bogactwo. Trzymającą w napięciu opowieścią o najnowszej technologii streaming - graj na żywo przeciwko tysiącom prawdziwych graczy!

Striker Superstars

Striker Superstars jest nową grę przeglądarki piłki nożnej, stworzona przez CyberSports. Jedność technologii gier silnika i PC i Mac zgodne. Jest bezpłatna i zapewnia gra przepływający przez przechwytywania ruchu dla animacji znaki. W przeciwieństwie do wielu gry casual napastnik Superstars jest znaczący krok naprzód, daleko od odtwarzacza gier zwykle przeglądarka doświadczenia.

Striker Superstars oferuje prawdziwie społecznej doznania i zapewnia dostęp do wszystkich osób. Włączenie naszych nowych przyjaciół i grupowanie daje graczowi możliwość organizowania drużyny i grać z i przed jego przyjaciół. Striker Superstars jest następna generacja "socjalnej gry", w których gry stają się coś naprawdę społeczną i nie noszą tak właśnie, ponieważ odgrywają one ich w sieci społecznych.

Możesz grać z obcymi lub przyjaciół w szybkiej gry 5 z 5. Jeśli gracz decyduje zarejestrować, można opracować jej postać, poprawę ich statystyki, nadanie im z obiektami i odblokowywanie sukcesy dzięki jego wydajności w dziedzinie. Przy każdym odtwarzaczu odblokowuje osiągnięcia otrzyma załącznika, który może służyć do poprawy dowolny z obiektów w magazynie. Wydajność jest mierzona przez szereg kluczowych statystyk, które są przechowywane na Twój profil. Wynik jest podnoszony wśród mas na listę osób, które odgrywają wiodącą rolę w Striker Superstars, podając innym użytkownikom możliwość porównania ich artystycznych wykonań z oddaną.

Striker Superstars ma najlepsze składników sektora F2P, nie tygodniowo, nie urządzeń i żadna zapłata.

Striker Superstars screenshot: