gry online przeglądarkowe

Gry na przeglądarkę Polecane Gra w przeglądarce:
Play Nord
Nord pokojowego świata, w którym można zaprojektować i zbudować własne wioski, spędzać czas z przyjaciółmi i odkrywać wiele miejsc, niesamowite i ekscytujące. Odblokuj funkcje, takie jak konie, samochody wyścigowe, czarownice, teleporters, ruchy taneczne i wiele więcej! * Cuddle z cute pets. * Budowanie torze wyścigowym i zaproś znajomych! * Wzrostu i uprawy zbiorów dzielić się ze znajomymi! * Budowanie potężny zamek i przytulny dom, to zależy od ciebie.
Play Dark Orbit
DarkOrbit-strzelanka multiplayer czasu DarkOrbit nie tylko gry normalnej przeglądarki przestrzeni. Swój sposób pracy w firmie i zdobyć nowe sektory w obcych galaktykach! Doświadczenia z działań partii i wciągającą rozgrywkę przeciwko tysiącom prawdziwych graczy.
Play Seafight
Seafight - prawdziwe przygody fantasy razem! Podnieś flagę i walczyć historycznych bitwach na pełnym morzu! Zanurz się w ekscytującą przygodę na pełnym morzu; bitew morskich i tęsknotę za całkowitą wolność, sława i bogactwo. Trzymającą w napięciu opowieścią o najnowszej technologii streaming - graj na żywo przeciwko tysiącom prawdziwych graczy!

Star Stable

Zbudowany specjalnie dla osób z pasją do koni i gry, Star Stable jest MMORPG opracowane przez World of Horsecraft AB. Grę można najłatwiej określić jako ogromny gra RPG wirtualny koń dla dużej liczby graczy, aby cieszyć się razem online i gdzie setki graczy może grać, rozmawiać i pomagać sobie nawzajem przez wyzwania i przygody Star Stable ma do zaoferowania. To nie jest tylko gra dla dziewczyn, ale może cieszyć wszystkich.

Star Stable stale rośnie i rozwija się i otrzymywać nowe aktualizacje co tydzień nowych ciekawych rzeczy do zrobienia, przy większych zmianach czekamy na raz na kilka miesięcy.Aktualizacja nie będzie końca, a nowe obszary i nowe funkcje są zawsze w rozwoju, dzięki czemu można zawsze czekam na coś nowego przyjeżdża do swojej ulubionej gry online koni.

Gracze mogą zrobić codzienne zadania dla różnych grup stabilnych i poprawić swoją reputację w tych dziedzinach, aby uzyskać dostęp do specjalnych ubrań i sprzętu dla koni podczas rozwiązywania zagadek i konkurować w wielu różnych wyścigach i konkursach. Mogą starać się uzyskać najlepszy czas z przyjaciółmi lub najszybszy czas w życiu w rozwijającej się i stale rozwijającym się wirtualnym świecie.

W grze masz do wyboru wiele różnych występów zarówno w swojej postaci i konia. Zaczynasz grę, tworząc swój własny charakter i projektowania konia. Będą partnerem i będą jeździć razem w grze w świecie 3D. Poznasz wiele innych graczy na przygody i mogą pomóc sobie nawzajem poprzez ciekawych tajemnic ukrywających się w świecie gry.

Star Stable screenshot: