gry online przeglądarkowe

Gry na przeglądarkęGry przeglądarkowe MMO

 Polecane Gra w przeglądarce:
Play Nord
Nord pokojowego świata, w którym można zaprojektować i zbudować własne wioski, spędzać czas z przyjaciółmi i odkrywać wiele miejsc, niesamowite i ekscytujące. Odblokuj funkcje, takie jak konie, samochody wyścigowe, czarownice, teleporters, ruchy taneczne i wiele więcej! * Cuddle z cute pets. * Budowanie torze wyścigowym i zaproś znajomych! * Wzrostu i uprawy zbiorów dzielić się ze znajomymi! * Budowanie potężny zamek i przytulny dom, to zależy od ciebie.
Play Dark Orbit
DarkOrbit-strzelanka multiplayer czasu DarkOrbit nie tylko gry normalnej przeglądarki przestrzeni. Swój sposób pracy w firmie i zdobyć nowe sektory w obcych galaktykach! Doświadczenia z działań partii i wciągającą rozgrywkę przeciwko tysiącom prawdziwych graczy.
Play Seafight
Seafight - prawdziwe przygody fantasy razem! Podnieś flagę i walczyć historycznych bitwach na pełnym morzu! Zanurz się w ekscytującą przygodę na pełnym morzu; bitew morskich i tęsknotę za całkowitą wolność, sława i bogactwo. Trzymającą w napięciu opowieścią o najnowszej technologii streaming - graj na żywo przeciwko tysiącom prawdziwych graczy!

Drakensang Online

Opracowany przez Bigpoint, Online Drakensang jest Fabularna gra z wyjątkowych grafik i fascynującymi historiami o bogatych szczegółach. Online Drakensang to pierwsza adaptacja sagi Drakensang jako darmowa gra MMORPG gra przeglądarki. Gracze mogą wykonać wiele misji w trybie PVE lub zmierzyć się z innymi graczami na arenie PvP.Walka o wolność i przetrwanie ludzkości doprowadzi bohaterów przez wiele krajobrazów i przygód niezliczonych.

Gracze mogą zdecydować się grać jedną z trzech grywalnych klas, które są Dragonknight, Spellweaver i Ranger, aby chronić ludzkość przed stworzeń Altera. Inne klasy powinny być wprowadzone później.

Liczne możliwości rozwoju umiejętności i wybór wielu broni i zbroi pozwalają graczom ukształtować w pełni dostosowany awatar w celu skorzystania z elastyczności systemu walki.

Olśniewający wizualnie świat gry, z malowniczymi średniowiecznymi wioskami, lasami zielonych, bagien ponurych i jaskiniach mrocznych, została opracowana z wykorzystaniem Bigpoint na Nebula3 silnik, dzięki czemu renderowanie bezprecedensowy poziom grafiki i efekty 3D w grze przeglądarki.

Zanurz się w epicką opowieść, która zabierze Cię w ogromnych bitwach multiplayer. Zapraszamy do współpracy rozgrywkę zbadać złowrogie lochów, tworzyć grupy do walki z ohydnych smoki czy iść odważnie do boju sam, aby odkryć sino bagna, bujne lasy, mroczne jaskinie lub PvP areny. Online Drakensang nadaje się dla początkujących i profesjonalistów zarówno RPG, gdyż łączy w sobie złożoność RPG PC z łatwością intuicyjnego systemu sterowania.

Drakensang Online screenshot:

The Settlers Online

Opracowany przez Ubisoft, The Settlers Online to przeglądarka free2play gra. Gracz będzie musiał zbudować imperium zaczynając od domu burmistrza i będzie musiał rozwijać swoje miasto / imperium.Interfejs jest prosty i intuicyjny, a gracz dowie się o tej grze przez bardzo dobrze wykonaną tutorialu.Graficzny część The Settlers Online oferuje wspaniały widok i styl graficzny jest bardzo ładny i ironiczny.

Można także zbudować jakieś specjalne przedmioty, które da ci buff i innych fajnych rzeczy, które pozwolą zwiększyć swoje badania na surowce. Można też ćwiczyć kilka specjalnych NPC, które odkryją dla Ciebie kilka nowych surowców punktów materialnych lub nowe strefy w mapie.

Gra prezentuje się naprawdę dobrze tutorial i nie jest też możliwość interakcji z innymi graczami za pośrednictwem bardzo dobrze zrobione systemu czatu. Istnieje również możliwość dokonania pewnych relacji z innymi graczami handel i rozmawiając z nimi. W grze znajduje się wiele budynków, które mogą zostać zmodernizowane i są one przydatne do dostosowania niektórych surowców do ugody.

The Settlers Online screenshot:

Forge of Empires


W tę nagrodę zarządzania imperiów zacząć się przywódcy plemiennego, za wieś z kamienia łupanego. Poprzez gromadzenie środków, tworzenie narzędzi i ulepszenia technologiczne drzewo rozległe umiejętności dostępnych w grze, przejdzie na przestrzeni wieków historii, z ciemnych wieków do końca średniowiecza i poza nią. Monitoruje rozwój cywilizacji, rozwinąć swoje imperium przez dyplomację, handel, handel i podboju. Świetna grafika, taktycznej i Drzewko technologiczne szczegółowe budować Imperium nigdy nie było tak wiele radości.

Forge of Empires screenshot:

Eredan Arena

Eredan Arena Gatunek: Bezpłatna gra Fantasy Trading Card Game (TCG)
Platforma dyspozycji: Internet Browser
Producent: Feerik

Nikczemny Amnezy zdobył członków dziewięciu bohaterów Gildie Eredan, wprowadzanie ich do walki na arenie swego własnego pomysłu, zmuszając bohaterów do walki z ich towarzyszy lub obok starych rywali dla jej rozrywki i zemsty. W tej grze karcianej (TCG), które mogą być odtwarzane w przeglądarce internetowej i jest całkowicie bezpłatne, gracze kontrolują ich zespół pięciu unikalnych bohaterów w walce przeciwko rywalizujących zawodników w nadziei osiągnięcia sławy, chwały i szczęścia.

Gra składa się z pięciu meczu ataki, były każdy bohater będzie miał okazję do walki z przeciwnikiem w walce jeden na jednego, gdzie w innych odtwarzaczach TCGs można dopasować różne kombinacje kart, aby wspierać się wzajemnie i wykorzystać różne taktyki, w Eredan Arena każdy bohater walczy na własną rękę opierając się na własnych mocnych stron i zdolności bohaterów, aby wygrać ich wokół. Pierwszy gracz, który wygra trzy ataki zostanie ogłoszony zwycięzcą i zarabia dodatkowe XP, jednak obaj zawodnicy wciąż szansę wybrać losową nagrodę ze skrzyni skarbów, które mogą przynieść Red Gems spędzić w sklepie lub nowych bohaterów, bohaterowie mogą być powielane sprzedawane lub wykorzystywane do rangi się bohatera już masz tego samego typu.

Eredan Arena screenshot:

Rising Cities

Opracowany przez Bigpoint, Rising Cities jest free-to-play, budowa / zarządzanie MMO całkowicie grywalna w ulubionej przeglądarce. Gracze mają do tworzenia i rozwijania ich unikalny wirtualnego miasta, udzielania zdrowe przestrzenie życia ich mieszkańców, zbieranie, wynajem i inwestycje w przemyśle, elektrowniach, system transportu i wiele dodatkowych budowlanych niezbędne dla pomyślnego rozwoju metropolii. Swoje własne wirtualne miasto będzie potrzebował dużej ilości surowców i energii, tak jak w prawdziwej metropolii.

Najważniejszą rzeczą w grze jest równowaga. Musisz usłyszeć pragnienia swoich obywateli, bo oczywiście nie chcę żyć w krajobrazie pustym i nudne, i im pomóc, nie zapominając, co Twoje miasto naprawdę potrzebuje. Mając zawsze pełne kieszenie poprzez zaspokojenie swoich obywateli jest zawsze dobre, ale w celu uniknięcia katastrofy lepiej mieć oko na to, co się dzieje w Twoim mieście i swoich branżach.

Jednak dotarcie do góry i staje się najlepszym burmistrz jest żmudnym zadaniem. Tylko przy dobrej strategii, dobrego zarządzania zasobami i świadomości o dobrobyt swoich obywateli staniesz się silny i szacunkiem burmistrz.

Podobnie jak w rzeczywistym mieście, wirtualny metropolia potrzebuje innego rodzaju zasobów i energii w celu prawidłowego działania. Należy rozpocząć rozwój zrównoważony, odporny na kryzys branży, która produkuje wszystkie rodzaje różnych towarów. Możesz używać tych towarów do budowy miasta lub handlu nimi z innymi graczami na rynku. Wypróbuj różne systemy ekonomiczne i trzymać z tym, który najlepiej pasuje do Twojego stylu zarządzania i swoje umiejętności.


Rising Cities screenshot:

Anno Online

Opracowany przez Ubisoft dla przeglądarki Internet Anno Online jest free-to-play, gra symulacyjna strategia koncentruje się na zarządzaniu gospodarki i budowania miasta.Gra podtrzymuje tradycyjne pogłębione ekonomię, że to znak rozpoznawczy franczyzy Anno, wprowadzając jednocześnie bardziej rozległe i dogłębne narzędzia zarządzania miastem nie do tego stopnia, wcześniej nie widziałem w tego typu gry przeglądarkowej.

Po raz pierwszy w historii, franczyzy Anno oferuje wiele możliwości dla wielu graczy, dzięki czemu można odwiedzić i pomóc miast innych graczy lub przyłączyć Gildii i ustanowienia szlaków handlowych ze swoimi znajomymi. Gracze będą mieli szansę być częścią handlowego imperium i pracować razem, aby zakończyć wspólne cele i całego serwera zadań.

Najważniejszą rzeczą w Anno Online jest głównym wyspa, bo to gdzie można budować i poprawić kwitnące imperium. Aby to zrobić trzeba spełniać wymagania Twojego ludności, budowa budynków, zarządzanie zasobami i podbijając kolejne wyspy, aby uzyskać dostęp do nowych szlaków handlowych, budynków odblokować nowe i twarzą nowych wyzwań.

Anno Online pozwala na budowanie gigantycznych miast ponad 1500 budynków z przypadkowych wzorów i dostosować je ponad 10.000 różnych przedmiotów. Również w swoich miastach można zbudować ponad 200 unikalnych budynków, które będą zamieszkane przez ludzi, którzy chodzą swobodnie po ulicach. Te cechy dają do swoich miastach mniej jednolite i bardziej naturalny wygląd, prawie wygląda jak rzeczywistych.


Anno Online screenshot:

Więcej gry przeglądarkowe online --> 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38