gry online przeglądarkowe

Gry na przeglądarkęGry przeglądarkowe MMO

 Polecane Gra w przeglądarce:
Play Nord
Nord pokojowego świata, w którym można zaprojektować i zbudować własne wioski, spędzać czas z przyjaciółmi i odkrywać wiele miejsc, niesamowite i ekscytujące. Odblokuj funkcje, takie jak konie, samochody wyścigowe, czarownice, teleporters, ruchy taneczne i wiele więcej! * Cuddle z cute pets. * Budowanie torze wyścigowym i zaproś znajomych! * Wzrostu i uprawy zbiorów dzielić się ze znajomymi! * Budowanie potężny zamek i przytulny dom, to zależy od ciebie.
Play Dark Orbit
DarkOrbit-strzelanka multiplayer czasu DarkOrbit nie tylko gry normalnej przeglądarki przestrzeni. Swój sposób pracy w firmie i zdobyć nowe sektory w obcych galaktykach! Doświadczenia z działań partii i wciągającą rozgrywkę przeciwko tysiącom prawdziwych graczy.
Play Seafight
Seafight - prawdziwe przygody fantasy razem! Podnieś flagę i walczyć historycznych bitwach na pełnym morzu! Zanurz się w ekscytującą przygodę na pełnym morzu; bitew morskich i tęsknotę za całkowitą wolność, sława i bogactwo. Trzymającą w napięciu opowieścią o najnowszej technologii streaming - graj na żywo przeciwko tysiącom prawdziwych graczy!

Wartune

Opracowany przez 7 ROAD Wartune jest free-to-play MMO fantasy, mieszania klasyczne elementy RPG z cechami strategii. Jesteś w stanie cieszyć się jego wyjątkową pełną akcji rozgrywkę w każdym z głównych przeglądarce.Turowa walka z gry oferuje graczom możliwość bezpośredniego zaangażowania się w walkę ze względu na unikalną Szybki Czas Wydarzenie (QTE) systemu walki.

Świat Wartune poważnie ucierpiała na wojnie prowadzonej przez potężnego demona ognia i jego legiony podziemia, który trwał prawie tysiąc lat obracając wszystko w odludnych pustyń i bagien. Po wybraniu swojego bohatera z trzech klas dostępnych w grze, wojownik, mag lub łucznik, gracze są w stanie nurkować w tej rozpaczliwej świecie chaosu, aby walczyć o zamówienia z unikatowy umiejętności i potężny oraz w celu ochrony i zarządzania ich miasto własne. Podczas eksploracji ogromnego świata gry, mogą mieć różne NPC, które dostarczają questy do wykonania. Tam cztery rodzaje Quest: main, zapytań, codziennie, zdarzeń. Podczas podróży, gracze będą także różnego rodzaju potworów, które automatycznie atakują i muszą zostać podjęte w celu zdobycia EXP. I, oczywiście, nie musisz tego robić bez PvP, ponieważ istnieją 2 rodzaje konkurować z innymi graczami: pojedynki i walki na arenie dla grup od trzech.

Cechy strategii w tej grze opartej na przeglądarce wchodzi w grę w przypadku odbioru własnego miasta, które musi być chronione, aby się rozwijać. Wartune gracze będą musieli budować różne struktury spełniające określone cele, takie jak gospodarstwa, kowal i kopalni złota do wytwarzania surowców i towarów, domów dla ich ludności, reseller i tak dalej. Rzeczy, które nie będą potrzebne do siebie mogą być przedmiotem obrotu.


Wartune screenshot:

United Eleven

United Eleven

Rodzaj Gatunek: F2P Socer / Football Manager MMO
Dostępność Platforma: Przeglądarka
Rozwój przez: Nexon

United Eleven pozwala graczom stanąć na uboczu boiska piłkarskiego w buty menedżera klubu, kiedy zobaczą swoją drużynę, że osobiście montowane grać przeciwko innym zespołom gracza w świecie rzeczywistym. Ta darmowa gra strategiczna oparta Football/Soccer MMO to ekscytująca gra taktyki i budowania zespołu, które mogą być odtwarzane w przeglądarce internetowej lub na wielu urządzeniach mobilnych z aplikacji wsparcia i pełnej zgodności krzyżowej.

W grze menedżerowie są odpowiedzialni za montaż oddział superstar wykonane z rzeczywistych oficjalnie licencjonowanych zawodników rzeczywistych z wielu najlepszych lig w Europie. Każdy gracz ma swoje statystyki, często pochodzące z wykonywania ich odpowiedniki w świecie rzeczywistym, i to jest zadanie zarządcy umieścić razem spójny zespół, który pokazuje silną jedność, istotny element do gry. Gdzie poszczególne gracze mogą wykonywać dobrze ważne jest, aby wykonać je dobrze jako zespół, a różne elementy mogą poprawić lub niższe gracze asymilacji do nowego klubu (takich jak odtwarzacze, będących obywatelami tego samego państwa co daje naturalny impuls), co z kolei zwiększy ogólna wydajność squad. Menedżerowie mogą ustalić formacje zawodników i stylu gry przed pójściem do gry i zmienia go, podczas gdy gra się dzieje.

United Eleven screenshot:

KingsRoad

KingsRoad - Bezpłatna gra MMORPG Fantasy
Dostępne platformy: Internet Browser
Opracowane przez: Rumble Games

W Kings Road gracze są w stanie grać w trzech różnych klasach w epickiej fantasy, przygodowy, że stajesz przed wszelkiego rodzaju złych i złych istot na swojej drodze do stania się znanym bohaterem ziemi. Gra jest całkowicie darmowa gra w gry zwaluty Premium (klejnotów) dostępnych dla graczy, którzy chcą pomocną dłoń, aby szybko uzyskać dostęp do niektórych funkcji gry, ale można grać nie płacąc ani grosza, jak kamienie są często zarabiał grającpo prostu gra, jak również. Gra jest grywalna w przeglądarce internetowej i tak nie wymaga pobrania klienta, szybka rejestracja przez stronę internetową Rumble Games użytkowników platformy można grać w momentach, lub alternatywnie połączyć swoje konto na Facebooku.

Gracze mają pojedynczy znak, który może przełączać niezależnie od trzech różnych klas, mówiąc do miasta NPC przed rozpoczęciem questa. Zajęcia dostępne są Kreator, rycerz i Archer, każdy oferuje inny styl gry na walce z bliska i długo ataków dystansowych i każdy może być wyrównane z własnymi różnych umiejętności. Każdym razem, gdy gracz ich klasy poziomy są zdobył jeden punkt umiejętności, który może być używany do odblokowania nowe umiejętności lub modernizacji starych do bardziej udoskonalone wersje, że zrobi więcej szkody i mają szybszy cooldown liczniki. Jakogracz ma tylko jeden znak, który oznacza, że wszystkie funkcje, mapy i osiągnięć, które są otwarte tak nadal dostępne, nawet jeśli przechodzą oni klasę, jak również wszelkie elementy w swoich postaci plecaka.

KingsRoad screenshot:

Panzer General Online

Panzer General Online

Rodzaj Gatunek: MMORPG Free-to-play Zbieranie kart
Dostępność Platforma: Przeglądarka
Rozwój przez: Ubisoft

W Panzer General Online gracze są ogólnie z własnej walki armii dla obu osi niemiecki lub aliantów, kluczowym elementem tytułu jest karta zbierania MMO, w której gracze muszą używać strategii i taktyki, aby pokonać wroga AI i tych w świecie rzeczywistym. Zasada gry jest dla graczy, aby zbudować własne siły, tradycyjnie postrzegane jako pokład w innych grach tego gatunku, i budowania ich jednostki i działania karty poleceń, jak na ich preferowany styl strategii. Panzer General Online jest całkowicie wolne do gry MMO i mogą być dostępne bezpośrednio przez swoich ulubionych przeglądarek internetowych, bez konieczności pobierania klienta.

Ustaw podczas II wojny światowej, gracze będą mogli doświadczyć i ekscytująca kampania PvE, gdzie grają główne role w głównych walkach bojowych wojny, takich jak desantu w Normandii były gracze muszą wziąć udział niemieckiej osi broniącej plaże jak Allied Siły inwazji. Jednak podstawą gry jest walka PvP koncentruje się między graczami i bitwy pod rozum, taktyki i doświadczenia. Strategia zaczyna zanim gracze nawet stanąć na polu bitwy, każdy odpowiedzialny za budowę własnej armii, która składa się z wielu różnych żołnierzy z piechoty, pojazdów opancerzonych, samolotów i więcej, każdej jednostki posiadającej swój własny, unikalny znak i statystyki. Typowo a jednostki będą miały wartość ataku, tarcza i wartość licznika wartość ataku, który określa, jak najlepiej wykorzystane w walce (jak karabin maszynowy wieżyczka posiadające zerową wartość ataku, ale wysoką wartość kontratak co czyni go idealnym urządzenie do korzystania defensywnie).

Panzer General Online screenshot:

Pirate Galaxy

Opracowany przez dzielony Studios dla Windows, Pirate Galaxy jest oparte na przeglądarce, masywnie multiplayer online game. To darmowe i zapewnia w czasie rzeczywistym grafika 3D bezpośrednio w przeglądarce. Mieszczący się w odległej przyszłości, gra pozwoli graczom rozwinąć opowieść o odporności ludzkości przed obcą gatunku zwanego "Mantis". Ciesz się w szybkim tempie, taktycznych potyczek kosmicznym, stać się częścią spektakularnego fabuły i zaprosić znajomych na ekscytujących misji przeciw wrogowi zjednoczyć.

W tej grze gracze mogą połączyć i stworzyć flotę, które działają w gildiach w innych grach Różne floty mogą rywalizować o kontrolę planety i wszystko, co jest z nim w trybie podboju międzyplanetarnego. Gdy planeta jest dostępny dla trybu Conquest, floty konkurencyjne mogą podbić planetę poprzez przechwytywanie i trzyma kilka strategicznych miejsc na naszej planecie. Flota, która posiada te punkty najdłuższy przejął planetę.Przejęta planet przynosi zwycięskiej floty premię równoważną do Cyronite Mantis w tym systemie gwiezdnym i mniejszą ilość w systemach i okolic.

Gracze mogą zapoznać się z gry, rozpoczynając swoją misję na powierzchni Vega 2. To gdzie walki nastąpi, misje są zakończone i energii, jak również Cryonite mogą być zbierane. Wszystkie misje rozgrywają się na powierzchni planety.

Pirate Galaxy to nie tylko się z punktu A do B. Będziesz musiał walczyć przez wypalanie dział jonowych, bieganie Cryonite akumulatory, stosując dopalacze prędkości, chroniąc się z tarczami i wiele, wiele więcej.
Tytuł może być albo grał w klienta gry lub nawet bezpośrednio za pomocą przeglądarki internetowej, bez konieczności instalowania klienta gry.Mysz i klawiatura są wykorzystywane do sterowania statkiem kosmicznym, a to połączenie sprawia, że podróże kosmiczne bułka z masłem.


Pirate Galaxy screenshot:

DarkOrbit Reloaded

DarkOrbit Reloaded -najbardziej dynamicznych scen akcji i zapierających dech w piersiach grafika sprawiają, międzygalaktycznej misji i ekscytujących zajęć tego strzelanka multiplayer w czasie superlatyw przygoda miejsca! Z sensacyjnych wybór statków kosmicznych, walka o środki finansowe w całej galaktyce zapewnia mnóstwo zabawy działania you've neve

DarkOrbit Reloaded screenshot:

Więcej gry przeglądarkowe online --> 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41