gry online przeglądarkowe

Gry na przeglądarkęGry przeglądarkowe MMO

 Polecane Gra w przeglądarce:
Play Nord
Nord pokojowego świata, w którym można zaprojektować i zbudować własne wioski, spędzać czas z przyjaciółmi i odkrywać wiele miejsc, niesamowite i ekscytujące. Odblokuj funkcje, takie jak konie, samochody wyścigowe, czarownice, teleporters, ruchy taneczne i wiele więcej! * Cuddle z cute pets. * Budowanie torze wyścigowym i zaproś znajomych! * Wzrostu i uprawy zbiorów dzielić się ze znajomymi! * Budowanie potężny zamek i przytulny dom, to zależy od ciebie.
Play Dark Orbit
DarkOrbit-strzelanka multiplayer czasu DarkOrbit nie tylko gry normalnej przeglądarki przestrzeni. Swój sposób pracy w firmie i zdobyć nowe sektory w obcych galaktykach! Doświadczenia z działań partii i wciągającą rozgrywkę przeciwko tysiącom prawdziwych graczy.
Play Seafight
Seafight - prawdziwe przygody fantasy razem! Podnieś flagę i walczyć historycznych bitwach na pełnym morzu! Zanurz się w ekscytującą przygodę na pełnym morzu; bitew morskich i tęsknotę za całkowitą wolność, sława i bogactwo. Trzymającą w napięciu opowieścią o najnowszej technologii streaming - graj na żywo przeciwko tysiącom prawdziwych graczy!

Yitien Chronicles

Opracowane przez Reality Squared Games Yitien Chronicles jest następnej generacji, chiński tematyce przeglądarki zestaw MMORPG na koniec dynastii Yuan. W tej grze masz zamiar być ciąg warrior do konfliktu między imperium rozpada się i energetycznych głodnych grup wojowników, gdzie można wybrać się uratować imperium Nie dopuszczaj, aby zwinąć całkowicie.

Yitien Chronicles screenshot:

Imperia Online

W świecie Imperia Online brzemię władzy można podzielić z innymi.

To mroczne i okrutne czasy, w których Los nagradza silnych, a swoje prawa trzeba wywalczyć mieczem. W tym świecie zdradzieckich sąsiadów i ambitnych władców musisz wznieść się ponad swoje pochodzenie i wykroić na mapie kolebkę swej potęgi.

Atakuj wrogie wioski, zaprzęgnij ich mieszkańców do pracy, by budowali fundamenty przyszłego wielkiego Cesarstwa. Pracowita ludność będzie dniem i nocą gromadzić złoto w twoim skarbcu. W murach twych uniwersytetów i akademii uczeni odkryją technologie niezbędne do zapewnienia Ci przewagi. Twoi niezmordowani szpiedzy przemierzą obce ziemie i miasta szukając miejsc, które warto podbić.

Poznaj dobrze Wielkich Ludzi na swym dworze i sprytnie wykorzystaj ich zdolności. Doświadczony Gubernator może wypełnić twoje kufry po brzegi lub pomóc zgromadzić imponującą armię. Odważny Generał może odwrócić losy nawet najbardziej beznadziejnej bitwy i ochronić cenne życie twoich żołnierzy.

Skieruj pożądliwe spojrzenie na nowe ziemie i wybierz sposób, w jaki je sobie podporządkujesz. Anektuj nową prowincję, by zdobyć nad nią pełnię władzy, lub tylko zwasalizuj, by opodatkowując ludność ucieszyć twe serce. Buduj kwitnące kolonie, by zasiać strach nawet w najodleglejszych zakątkach świata, lub by posiąść kopalnie najcenniejszych surowców. Powiększaj zasięg swoich wpływów budując posterunki wojskowe i handlowe: w tym świecie potęga gospodarcza jest równie ważna jak siła twej armii, a może nawet ważniejsza.

Uważaj jednak - nie jesteś sam na tym świecie! Wielu kandydatów na zdobywców zachrzęści zbrojami u wrót twego zamku. Bądź przezorny, rozbuduj swój zamek, uczyń jego mury wysokimi i potężnymi. A gdy to może nie wystarczyć, zawiąż sojusz z zaufanymi przyjaciółmi, którzy zawsze Ci pomogą.

Tam, gdzie samotny bojownik polegnie, silna wspólnota sobie poradzi. Ramię w ramię z sojusznikami wyszkolisz wojsko, podbijesz nowe ziemie i weźmiesz udział w krwawych bitwach z wspólnymi wrogami. Wspólny skarbiec surowców pozwoli wam osiągnąć to, co jest poza zasięgiem pojedynczego Cesarstwa, a z nowych technologii sojuszu skorzystają wszyscy jego członkowie. Wspólny dla wszystkich cel jest jasny: dziewięć Zamków, rozrzuconych w każdym ze światów. Jeśli chcecie je zdobyć, musicie wzmacniać Cesarstwa własnego Sojuszu i znacząco utrudniać rozwój wrogom. Gromadźcie bogactwa i wojska, powiększajcie strefę wpływów, a gdy nadejdzie koniec ery, bądźcie gotowi na ostateczne wyzwanie.

Turniej ""Władcy Świata"" to test waszych uzdolnień i wartości. To wydarzenie, które rozpoczyna się pod koniec każdej ery i które wyłania prawdziwych mistrzów. Armie będą ginąć od strzał i mieczy, zamki legną w gruzach od maszyn, a krew poległych zabarwi pola bitewne, gdy najpotężniejsze sojusze zetrą się ze sobą w finałowym sprawdzianie potęgi. Gdy kurz opadnie, tylko najwartościowsi pozostaną nietknięci. Reszta będzie tylko pyłem na stronach historii.

Imperia Online screenshot:

SD Gundam

SD Gundam

Styl gry: Bezpłatna gra MMORPG
Rozwijanie Studio: Joyfun
Dostępne platformy: Przeglądarka internetowa

SD Gundam jest ustawione w Cosmic Era przyszłości Ziemi, kiedy ludzkość została podzielona na dwie podgrupy człowieka, "normalnych" ludzi na Ziemi znanych jako "Naturals" i odrośli genetycznych, które mieszkają na licznych koloniach kosmicznych zwanych "Koordynatorzy". Koordynatorzy są dostosowane do utworzenia rośliny, a wraz z nim ich własne wojskowa znana jako Zaft że wielokrotnie atakuje Ziemię w nadziei na zajęcie jego Gundam, jak również zyskuje kontrolę nad planetą. Sojusze Ziemia przyłączyła razem i rozpoczęła atak nuklearny na roślinach satelity rolnej, niszcząc go całkowicie i tym samym rozpoczynając w otwartej wojnie z dwóch frakcji.

Gra opiera się na popularnej kreskówki manga Gundam SEED, bardziej konkretnie odłam Gundam SD (SD, co oznacza super zdeformowane, co stanowi szczególny styl anime w Japonii), który jestklasyczny Space Opera stworzony przez Sunrise Studio. SD Gundam MMO przez Joyfun wykonuje tę opowieść i pozwala graczom na kontrolowanie własnego Gundam, gigantycznych rozmiarach zmechanizowane roboty (inaczej znany jako telefony Suits) i ustalić prywatną bazę wojskową.

SD Gundam screenshot:

GoKickOff

GoKickOff

Rodzaj gry: Zarządzanie F2P przeglądarkowa MMO Football
Platformy: Internet Browser
Opracowane przez: GokickOff

W GoKickOff gracze są w stanie zarządzać zespołem nożna / piłka nożna w tym wolne do gry na przeglądarkę football manager MMO, gdzie można zacząć od własnego zespołu niskopoziomowych graczy i ciężko pracować, podejmowaniu strategicznych decyzji oraz budowaniu twój oddział wspinać szeregi tabel ligowych. Grając przeciwko tysiącom innych graczy będzie można dokonać w drodze do wyższych lig, konkurować w różnych turniejach pucharowych i budować swoją drużynę i klub w tej trudnej, społecznej i konkurencyjnej gry MMO.

Budując swój skład i wprowadzenie nowych graczy jest niezbędna do ich sukces w grze, nowi gracze mogą pochodzić z wielu różnych miejscach, najczęściejRynek transferowy graczem, ale również szkoląc się graczy w akademii i promowanie ich pierwszy zespół. Każdy gracz ma swój własny profil i statystyki, aby pokazać swoje mocne strony i swoje słabości, dobry menedżer klub jest w stanie określić, które gracze będądobrze dopasowane do ich zespołu i co najważniejsze, czy są one warto inwestować czas i pieniądze. Menedżerowie są w stanie zidentyfikować możliwości gracza, i na ile prawdopodobne mogą oni wykonywać w przyszłości, przy odpowiednim treningu. Korzystanie menedżerów Harcerze mogą również sprawdzić graczy i postarać się je za pośrednictwem rynku transferowym, a jednocześnie coraz sprytne spojrzenie na oddział swoich konkurentów w akcji.

GoKickOff screenshot:

Crystal Saga

Opublikowany przez R2games, Crystal Saga jest wolnym do odegrania 2.5 d przeglądarki oparte MMORPG w mistyczne świat Vidalia winged stworzeń i gwałtowna wrogów, po mysterious tale of Crystal przerwane życia. Gra oferuje ogromną wirtualny świat i jest obsługiwana przez urzekające i szczegółowe fabuły.

Istnieje kilka funkcji Crystal Sagi umożliwiającymi zajęte. Jednym z nich jest zwalczanie i gracze muszą stanąć w obliczu Zastępy wrogich potwory recenzje ukryte w ciemnym i gloomy dungeons Crystal Saga. Jeśli uważasz, że wyzwaniem jest zbyt trudna, można zawsze znaleźć grupę i zrobienie razem dzikich zwierząt i barbarians, osiągając chwały i sprzęt do pomocy postęp. Poskromienie slew dostępne zwierząt domowych, będą również pomocne użytkownika i grupy w bitwie. Gra oferuje wiele funkcji i możliwości dla zwierząt domowych. W uzupełnieniu do walki gracze muszą również zaokrętowania liczne misje wszelkiego rodzaju, a aby ułatwić Pathfinding funkcja automatycznie będą kierować graczy do lokalizacji quest. Te misje obejmują dostarczanie elementów na punkt kontaktowy, eskortowanie innych graczy na dostawy misje, lub nawet piłkarz, gracz na zadania dostawy i kradzież jego posiadłości.

Odkrywaj świat Vidalia i Odkrywanie różnorodnych montowań osiągalne, broni i przedmiotów.

Crystal Saga screenshot:

Dawngate

Dawngate

Styl gry: Bezpłatna gra MOBA
Dostępne platformy: Windows
Rozwijanie Studio: Waystone / EA Games

Dawngate jestszybkim tempie Gry akcji zapakowany MOBA, która pozwala graczom do wyboru różnych "Shapers"; Champions Fantasy zamknięte w nieskończonej bitwie. Z obecnie 25 różnych postaci do wyboru twórców gier wprowadziły inny twist do swojej gry, o ile znaki są całkowicie niezależne od typów zadań, które zazwyczaj są wypełnione w gry walki MOBA i każda postać może wkroczyć w każdej roli.

Gracze będą nadal bardzo zna styl gry znalezionych w Dawngate, trzymanie się tradycyjnych elementów walki baza, spychając pasy, walka przez fale wrogich sługusów i burzenie wież wroga, z których wszystkie kulminuje w niszczeniu bazy wroga, choć w Dawngate gracze będą musieli zabić wroga Stróża szefa zastrzeżenia zwycięstwo. Jak również klasycznych funkcji, istnieje kilka dodatkowych dalsze dodaj do unikalności gry, takie jaksześć Duch Wells znaleziono w dżungli, które przyznają zespołom cenne zasoby. Tutaj każdy zespół zaczyna się dwóch studni i po 10 minutach mogą zacząć walczyć o innych, aby spróbować uchwycić je od siebie daje ekscytujący drugi cel kierunkowy

Dawngate screenshot:

Więcej gry przeglądarkowe online --> 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38