gry online przeglądarkowe

Gry na przeglądarkęGry przeglądarkowe MMO

 Polecane Gra w przeglądarce:
Play Nord
Nord pokojowego świata, w którym można zaprojektować i zbudować własne wioski, spędzać czas z przyjaciółmi i odkrywać wiele miejsc, niesamowite i ekscytujące. Odblokuj funkcje, takie jak konie, samochody wyścigowe, czarownice, teleporters, ruchy taneczne i wiele więcej! * Cuddle z cute pets. * Budowanie torze wyścigowym i zaproś znajomych! * Wzrostu i uprawy zbiorów dzielić się ze znajomymi! * Budowanie potężny zamek i przytulny dom, to zależy od ciebie.
Play Dark Orbit
DarkOrbit-strzelanka multiplayer czasu DarkOrbit nie tylko gry normalnej przeglądarki przestrzeni. Swój sposób pracy w firmie i zdobyć nowe sektory w obcych galaktykach! Doświadczenia z działań partii i wciągającą rozgrywkę przeciwko tysiącom prawdziwych graczy.
Play Seafight
Seafight - prawdziwe przygody fantasy razem! Podnieś flagę i walczyć historycznych bitwach na pełnym morzu! Zanurz się w ekscytującą przygodę na pełnym morzu; bitew morskich i tęsknotę za całkowitą wolność, sława i bogactwo. Trzymającą w napięciu opowieścią o najnowszej technologii streaming - graj na żywo przeciwko tysiącom prawdziwych graczy!

Blood and Jade

Z dynastii grozi zawaleniem i grunty rozdartym przez wojny, różnych państw walczących próbują zdobyć władzę dla siebie wyciągnąć Chiny w spiralę rozpaczy w ciemnościach. Od powstania cienia jako bohatera czasu, ze swoim zaufanym rumaku i uzbrojeni w swoje doskonalił umiejętności sztuk walki i obdarzył błogosławieństwem wybranej bogini można byćbohaterem, żekrólestwo potrzebuje.

Blood and Jade jestcałkowicie darmowa gra MMORPG oparte w okresie feudalnym starożytnych Chin, gdzie frakcje rywalizujące ze sobą przyniosły nędzy ludziom. Podejmij się epickiej misji, która zabierze Cię w głąb najciemniejszych lochach, stawia Cię w sercu dyplomatycznej spisków i pozwala odkryć sekrety, które mogą po raz kolejny łączą ziemię.


Blood and Jade screenshot:

Let's Farm

Let’s Farm

GameGenre: MMORPG F2P Rolnictwo
Platformy: Internet Browser
Development Studio: Ten Square Games

Let’s Farm jestna co dzień kolorowe i przyjazne wolne do gry MMO, które gracze mogą dołączyć bezpośrednio przez ich korzystnym przeglądarki internetowej, logując się na stronie internetowej i gra natychmiast, bez konieczności pobierania klienta gry rodzina. Gra toczy się wokół budowy i poprawy własnego gospodarstwa i zarządzania aktywami, aby spróbować i powoli rozszerzać odblokowania nowych budynków oraz ogólnej poprawy produkcji rolnej. Gra jest darmowa gra z opcją Premium walutowym, że gracze mogą kupić w świecie rzeczywistym waluty, jednak wszystko jest dostępne, po prostu gra.

Gracze rozpocznie się na poziomie 1 z garstką wybranych obiektów, aby pomóc im zacząć, w tym trzech dziedzinach, w których mogą one siać nasiona i rosną ich własnych roślin, owoców i warzyw, które można wykorzystać do zasilania gospodarstw domowych lub podjęte na rynku sprzedaży, dając pieniądze na zakup odtwarzacza rzeczy za inne potrzebne w gospodarstwie. Na początku gry jest tylkomały wybór budynków, które można tworzyć i nasiona, które można kupić z rynku. Jednak, jak gracze zyskują XP i poziom będą one uzyskać dostęp do jeszcze większej liczby budynków, więcej nasion i produkcji z rynków, odblokować nowe obszary, na których można zbudować tak, że mogą rozwinąć swoje gospodarstwo do unikalnych miejsc i odblokować wiele nowych funkcji.

Let's Farm screenshot:

Blade Hunter

Blade Hunter
Opracowane przez: R2Games
Gatunek: Przeglądarka akcji MMORPG F2P
Platforma: Przeglądarka internetowa

Stylu retro zręcznościowe pobili, które mogą być odtwarzane za darmo bezpośrednio w przeglądarce internetowej, to fantazja tematyczne MMO RPG jestoszałamiająca mieszanka anime przewijanie 2D stronie platformy pobili wszystkich okrawków nowoczesnego dni MMO. W odtwarzaczach Blade Hunter zbada niebezpieczne lochy w dalekich ziemiach, podczas gdy prowadzi on historię dogłębną napędzany poszukiwania w klasycznej walce ze złem. Zagraj w grę solo, podejmowania wyzwań z innymi graczami, a nawet tworzyć własne gildii skorzystać z unikalnych cech Guild dostępnych.

Gra jest podzielona na trzy główne grupy, z których każda jest przymocowana do unikalny charakter z własnym fabuły. Graj jako sprytne i mrocznej Rogue, który z nocy jako jego sojusznik przynosi śmierć szybko z jego dwoma ostrzami, grać w uroczej Elven Knighta, który uśmiech, urok i charyzma jest tak ostry jak jego miecz lub jako piękny i potężny Valkyrie, który uważa się błogosławiony przez Thora sam opanował sztukę iluzoryczną magią. Każda z tych klas gry jest zupełnie inaczej, więc gracze powinni być w stanie znaleźć się znak, który odpowiada swój własny preferowany styl gry.

Blade Hunter screenshot:

Yitien Chronicles

Opracowane przez Reality Squared Games Yitien Chronicles jest następnej generacji, chiński tematyce przeglądarki zestaw MMORPG na koniec dynastii Yuan. W tej grze masz zamiar być ciąg warrior do konfliktu między imperium rozpada się i energetycznych głodnych grup wojowników, gdzie można wybrać się uratować imperium Nie dopuszczaj, aby zwinąć całkowicie.

Yitien Chronicles screenshot:

Imperia Online

W świecie Imperia Online brzemię władzy można podzielić z innymi.

To mroczne i okrutne czasy, w których Los nagradza silnych, a swoje prawa trzeba wywalczyć mieczem. W tym świecie zdradzieckich sąsiadów i ambitnych władców musisz wznieść się ponad swoje pochodzenie i wykroić na mapie kolebkę swej potęgi.

Atakuj wrogie wioski, zaprzęgnij ich mieszkańców do pracy, by budowali fundamenty przyszłego wielkiego Cesarstwa. Pracowita ludność będzie dniem i nocą gromadzić złoto w twoim skarbcu. W murach twych uniwersytetów i akademii uczeni odkryją technologie niezbędne do zapewnienia Ci przewagi. Twoi niezmordowani szpiedzy przemierzą obce ziemie i miasta szukając miejsc, które warto podbić.

Poznaj dobrze Wielkich Ludzi na swym dworze i sprytnie wykorzystaj ich zdolności. Doświadczony Gubernator może wypełnić twoje kufry po brzegi lub pomóc zgromadzić imponującą armię. Odważny Generał może odwrócić losy nawet najbardziej beznadziejnej bitwy i ochronić cenne życie twoich żołnierzy.

Skieruj pożądliwe spojrzenie na nowe ziemie i wybierz sposób, w jaki je sobie podporządkujesz. Anektuj nową prowincję, by zdobyć nad nią pełnię władzy, lub tylko zwasalizuj, by opodatkowując ludność ucieszyć twe serce. Buduj kwitnące kolonie, by zasiać strach nawet w najodleglejszych zakątkach świata, lub by posiąść kopalnie najcenniejszych surowców. Powiększaj zasięg swoich wpływów budując posterunki wojskowe i handlowe: w tym świecie potęga gospodarcza jest równie ważna jak siła twej armii, a może nawet ważniejsza.

Uważaj jednak - nie jesteś sam na tym świecie! Wielu kandydatów na zdobywców zachrzęści zbrojami u wrót twego zamku. Bądź przezorny, rozbuduj swój zamek, uczyń jego mury wysokimi i potężnymi. A gdy to może nie wystarczyć, zawiąż sojusz z zaufanymi przyjaciółmi, którzy zawsze Ci pomogą.

Tam, gdzie samotny bojownik polegnie, silna wspólnota sobie poradzi. Ramię w ramię z sojusznikami wyszkolisz wojsko, podbijesz nowe ziemie i weźmiesz udział w krwawych bitwach z wspólnymi wrogami. Wspólny skarbiec surowców pozwoli wam osiągnąć to, co jest poza zasięgiem pojedynczego Cesarstwa, a z nowych technologii sojuszu skorzystają wszyscy jego członkowie. Wspólny dla wszystkich cel jest jasny: dziewięć Zamków, rozrzuconych w każdym ze światów. Jeśli chcecie je zdobyć, musicie wzmacniać Cesarstwa własnego Sojuszu i znacząco utrudniać rozwój wrogom. Gromadźcie bogactwa i wojska, powiększajcie strefę wpływów, a gdy nadejdzie koniec ery, bądźcie gotowi na ostateczne wyzwanie.

Turniej ""Władcy Świata"" to test waszych uzdolnień i wartości. To wydarzenie, które rozpoczyna się pod koniec każdej ery i które wyłania prawdziwych mistrzów. Armie będą ginąć od strzał i mieczy, zamki legną w gruzach od maszyn, a krew poległych zabarwi pola bitewne, gdy najpotężniejsze sojusze zetrą się ze sobą w finałowym sprawdzianie potęgi. Gdy kurz opadnie, tylko najwartościowsi pozostaną nietknięci. Reszta będzie tylko pyłem na stronach historii.

Imperia Online screenshot:

SD Gundam

SD Gundam

Styl gry: Bezpłatna gra MMORPG
Rozwijanie Studio: Joyfun
Dostępne platformy: Przeglądarka internetowa

SD Gundam jest ustawione w Cosmic Era przyszłości Ziemi, kiedy ludzkość została podzielona na dwie podgrupy człowieka, "normalnych" ludzi na Ziemi znanych jako "Naturals" i odrośli genetycznych, które mieszkają na licznych koloniach kosmicznych zwanych "Koordynatorzy". Koordynatorzy są dostosowane do utworzenia rośliny, a wraz z nim ich własne wojskowa znana jako Zaft że wielokrotnie atakuje Ziemię w nadziei na zajęcie jego Gundam, jak również zyskuje kontrolę nad planetą. Sojusze Ziemia przyłączyła razem i rozpoczęła atak nuklearny na roślinach satelity rolnej, niszcząc go całkowicie i tym samym rozpoczynając w otwartej wojnie z dwóch frakcji.

Gra opiera się na popularnej kreskówki manga Gundam SEED, bardziej konkretnie odłam Gundam SD (SD, co oznacza super zdeformowane, co stanowi szczególny styl anime w Japonii), który jestklasyczny Space Opera stworzony przez Sunrise Studio. SD Gundam MMO przez Joyfun wykonuje tę opowieść i pozwala graczom na kontrolowanie własnego Gundam, gigantycznych rozmiarach zmechanizowane roboty (inaczej znany jako telefony Suits) i ustalić prywatną bazę wojskową.

SD Gundam screenshot:

Więcej gry przeglądarkowe online --> 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39