gry online przeglądarkowe

Gry na przeglądarkęGry przeglądarkowe MMO

 Polecane Gra w przeglądarce:
Play Nord
Nord pokojowego świata, w którym można zaprojektować i zbudować własne wioski, spędzać czas z przyjaciółmi i odkrywać wiele miejsc, niesamowite i ekscytujące. Odblokuj funkcje, takie jak konie, samochody wyścigowe, czarownice, teleporters, ruchy taneczne i wiele więcej! * Cuddle z cute pets. * Budowanie torze wyścigowym i zaproś znajomych! * Wzrostu i uprawy zbiorów dzielić się ze znajomymi! * Budowanie potężny zamek i przytulny dom, to zależy od ciebie.
Play Dark Orbit
DarkOrbit-strzelanka multiplayer czasu DarkOrbit nie tylko gry normalnej przeglądarki przestrzeni. Swój sposób pracy w firmie i zdobyć nowe sektory w obcych galaktykach! Doświadczenia z działań partii i wciągającą rozgrywkę przeciwko tysiącom prawdziwych graczy.
Play Seafight
Seafight - prawdziwe przygody fantasy razem! Podnieś flagę i walczyć historycznych bitwach na pełnym morzu! Zanurz się w ekscytującą przygodę na pełnym morzu; bitew morskich i tęsknotę za całkowitą wolność, sława i bogactwo. Trzymającą w napięciu opowieścią o najnowszej technologii streaming - graj na żywo przeciwko tysiącom prawdziwych graczy!

Generals of War

Generals of War

Rodzaj Gatunek: Strategia MMO F2P
Dostępność Platforma: Przeglądarka
Rozwój przez: Playzo GmbH

Generals of War to strategia MMO na przeglądarkę, gdzie gracze muszą budować własne dowództwo oraz siły podczas I wojny światowej w ekscytującej strategii opartej, zarządzanie zasobami i PVP koncentruje grę. Generals of War jest całkowicie wolne do gry MMO i ma wiele opcji premium za pomocą the Diamonds w gry premii zasobu. Jak ogólnie jest to twój obowiązek zatroszczyć się o swoich ludzi, prowadzić ich do walki i znaleźć zwycięstwa i chwały wobec swoich rywali i wrogów z wykorzystaniem handlu, dyplomacji i wojny wspomagać swoją przyczynę.

Powodzeniem imperium opiera się na tylnej części zasobów w Generals of War istnieje sześć podstawowych surowców, że każdy będzie miał ogólny do nabycia, poprzez handel, dyplomację lub podbój: Pieniądze, amunicji, złoto, ropa naftowa, diesel i benzyna. Te sześć zasoby są wymagane dla każdego zadania w grze, od badania nowych technologii, budowy budynków w ramach swojej siedzibie lub szkolenie do jednostki i mobilizowanie ich do walki; bez stałej podaży zasobów jest to tylko kwestia czasu, zanim zostaną ogólne macha swoją białą flagę w geście poddania.

Kiedy gracz zbudował Uniwersytet w ich siedzibie i będą mogli odkrywać nowe pakty badań, które dadzą im dostęp do szerokiej gamy różnych urządzeń, wszystko od piechoty, lotnictwa, czołgów i więcej. Badanie kosztuje, i niezbędny zasób, i zajmuje dużo czasu, w zależności od których urządzenie jest badane; raz zbadane gracze będą musieli zbudować odpowiedni budynek (koszary, fabryki broni, itp.), aby zbudować zespół, który ma początkowy koszt zasobu, jak również bieżące zużycie zasobów, gdy jest używany. Zarówno budowa budynków i jednostek podejmuje środki i czas, więcej jednostek na wysokim szczeblu i modernizacje budynków może trwać wiele godzin, a nawet dni, aby zakończyć. Gracze mogą zakupić Diamonds użyciu prawdziwych pieniędzy, aby przyspieszyć proces ich kolejki budowy, jak i korzystania z nich, aby kupić potrzebne zasoby.

Dobrze wyważone armia jest wymagane, by odnieść sukces w walce, każda jednostka posiada własną ataku i obrony wartości, które wchodzą w grę, gdy jest używany co kilka jednostek stosowany jest w wyjątkowych agresywnie w ataku słabszy w obronie i na odwrót. Uchwala się walki zwieńczenie atakujących i broniących armie wartości, łącząc ogólną ataku i obrony, jak i liczby jednostek zaangażowanych w każdej siły. Bitwa jest głównym celem tej gry, a gracze mogą wybrać, aby walczyć w pojedynkę lub zajrzeć do tworzenia lub wprowadzania sojuszu z innymi graczami. Sojusze pomóc graczom wsparcia budując własne siedziby znacznie szybciej, zasoby są zapisywane i mogą być dzielone w zależności od potrzeb, gracze mogą łatwiej koordynować ataki i walczyć w jednej większej siły, jak również identyfikacji i ataku na jednego z członków Sojuszu, które mogą być bronił. Będąc w sojuszu przynosi wiele korzyści przynosi także uwagę innych konkurencyjnych sojuszy na gracza jak te większe grupy nieprzerwanie walczą ze sobą o dominację i władzę.

Generals of War screenshot:

Battle for Gea

BATTLE FOR GEA

Rodzaj Gatunek: Karta F2P MMO Trading
Dostępność Platforma: Web Browser
Rozwój przez: Iron Belt Studios

Strategiczna karta fantasy oparte gra jest handel darmowe gry MMO, która pozwala graczom zarobić około 300 unikalnych kart zbudować silną talię i używać ich strategię i sprawność taktyczną w pokonaniu trudnych przeciwników AI, jak i prawdziwych graczy w 1v1 pojedynków świata , Karty są podzielone na różne frakcje i typów jednostek i, w zależności od budowy z graczy może założyć w talii i strategii niezliczone możliwości w grze zmuszając graczy do reagowania na każdego bitwy w wyjątkowy sposób. Battle for Gea mogą być odtwarzane bezpośrednio w przeglądarce internetowej, bez pobierania klienta potrzebne i szybki i łatwy proces rejestracji, aby umożliwić graczom dostęp do gry bez wysiłku.

Poszczególne karty w grze są podzielone wśród dziesięciu różnych frakcji, z których każda podzielone są na jednej z trzech różnych siłach (lojalność); Chaos, Neutralny i Zakon, gracze są w stanie zbudować talię z wojskami sił np w każdy łącząc orków z Hordy z wampirami z frakcji Vampire Dukes.

Każda frakcja ma swoje unikalne generałów, unikalne karty, które określić gracze hit punktów w meczu (dalej morale), głównym celem spotkania jest zmniejszenie wynik przeciwnej generalnych Morale w jak największym stopniu przez różne walki ipierwszy gracz, który straci wszystkie morale jest pokonany lub odtwarzacz, który ma najmniej punktów morale, kiedy bitwa została zakończona. Generałowie mają również oryginalną wartość punktów polecenie, które po nałożeniu na kartach jednostek walki będzie pomnożyć swój wynik siłowy w zależności od liczby punktów dowodzenia, jeśli jednostka ma siłę 5 i gracz ma zastosowanie 3 Komenda Punkty że siła jednostki będzie pomnożyć trzykrotnie zwiększając jego siła do 15, jednak basen Punkty dowodzenia jest ograniczona i tak gracze muszą używać ich strategicznie. Drugi typ jest oryginalna karta Karta Pomoc, który działa podobnie do karty Ogólne w które zarówno mają unikalną zdolność, która bezpośrednio wpływa na karty pasywnie Jednostka podczas walki te indywidualne karty nie wykonuje żadnych akcji bezpośrednio.

Karty walki jednostkowe są podzielone na cztery różne typy jednostek: pociski, kawalerii, piechoty i Colossus. W ciągu graczy bitewnych przygotuje cztery z tych kart i umieścić je na swoich trzech przednich linii i jeden na pozycji straży tylnej. Żołnierze pierwszej linii ataku lub może tylko bronić przed jednostki wroga, które są w przedniej części tej karty, podczas gdy jednostka odwód może bronić się przed każdym atakowanie wrogiej jednostki. W każdej turze atakujący wybiera, które jednostki chcą zaatakować i obrońca może prywatnie wybrać, które z ich jednostek chcą korzystać bronić się, ze tutaj gracze stosują żadnych punktów dowodzenia, aby zwiększyć ich siłę, a następnie obie jednostki naprzeciw siebie, po wszystkie mnożniki Walka punkt i poszczególne ulepszenia zdolności z samej karty lub z General/wspierać kart z najwyższym wynikiem wygrywa bitwę wytrzymałości i zajmuje jego uszkodzenia przed przeciwnej generałów morale jednostki.

Battle for Gea screenshot:

Kingdom Rift

KINGDOM RIFT

Rodzaj Gatunek: MMORPG F2P
Dostępność Platforma: Web Browser
Rozwój przez: R2 Games

Świat w rozsypce i będzie rosnąć w Wybrańca, bohater przeznaczonych do jazdy z powrotem złe siły, które obiecał przynieść zniszczenie na świecie jako siedmiu grzechów głównych jest faulowany i sam świat jest na krawędzi przepaści. Grając z jednym z trzech potężnych klas, wojownik, gracze Hunter lub Warlock zbada głęboki i realistyczny świat z dużym historii napędzanej treści jak pójść na trudnych przeciwników AI lub sprawdzić swoje umiejętności z graczami w świecie rzeczywistym w Arena. Kingdom Rift jest to darmowa gra na przeglądarkę MMO RPG, które są dostępne bezpośrednio za pomocą przeglądarki internetowej i posiada opcjonalny system mikro-transakcji, a także różne poziomy subskrypcji członkostwa.

Głównym celem gry jest dla graczy, by wyrównać ich charakter, zdobyć potężne przedmioty biegów, rekrutować Boginie towarzyszem i dążyć do coraz najwyżej notowanym graczem w grze, ostatecznym celem i osiągnięciem. Poprzez ukończenie zadań graczy z kolei nagrodzony z Srebrnych walutowych i doświadczenia punktów, które automatycznie wyrównać je, dają graczom dostęp do nowych funkcji i pozwala im poprawić swoje umiejętności.

Każda klasa ma swoje unikalne umiejętności, które będą odblokowania, te umiejętności mogą być dostępne z głównego paska skrótu, gdy w bitwie i będą wykonywać potężne ataki i inne imponujące wyczyny. Za każdym razem, poziom graczy się nabierają Skill Points, które mogą wykorzystać do dalszego doskonalenia swoich umiejętności klasy, co czyni je bardziej wydajne. Gracze mają możliwość walki bitwy ręcznie, wybierając który atakuje, aby każda umiejętność może być wykonywane tylko zapewnienie graczowi zbudował wystarczająco dużo Rage i umiejętności nie jest schłodzić przed użyciem. Jednakże, istnieje wiele zautomatyzowane systemy, które pozwalają graczom automatycznie walki wrogów, nawet do punktu, w którym gracze mogą odejść od komputera i uderzył funkcję AFK automatycznie zabijać wrogów w okolicy, szczególnie przydatna do szlifowania moby na XP.

Istnieją różne wydarzenia i funkcje w grze, że gracze mogą uczestniczyć w takich jak Siedmiu grzechów głównych bossów świata, z poziomu 35 gracze mają dostęp do lochu z resztą serwera próbując walczyć szefa żadnych graczy na świecie, wprowadź lochu otrzyma własne korzyści, które są oparte na wysokości szkody, które gracz udaje się do czynienia z samym szefem, 10 najlepszych graczy uszkodzenia zajmujące również zdobyć dodatkowe nagrody. Gracze mają również możliwość uczestniczenia w funkcji Gladiators i pojedynkach na arenie, która pozwala graczom na walkę ze sobą, aby uzyskać potężne zestawy biegów, bogate nagrody i unikalny tytuł, który określa je jako mistrza areny.

Gra oferuje w grze sklep gotówki, gdzie gracze mogą zakupić buffy i inne elementy, takie jak Enhancement Scrolls, Shards oraz zasoby potrzebne, by wyrównać Boginie i montuje spędzając w walucie składki gra Złoty, który gracze mogą zarobić przez późniejszych cech gry lub poprzez zakup w świecie rzeczywistym pieniędzy.

Kingdom Rift screenshot:

Herokon Online

Herokon Online

Rodzaj gry: Free to Play MMO Roleplaying Game
Platformy: Przeglądarki internetowe
Opracowane przez: Silver Style

Opierając się na klasycznym stole RPG The Dark Eye jestnowa przeglądarka na bazie free to play MMO RPG: Herokon Online. Się w sferze fantazji zwanej Aventurii, pojawiają się bohaterowie magii i pobłogosławione przez boskiej interwencji i udać się w epickiej podróży do poszukiwania szczęścia i stać się legendami, jak opowieści o starych. Gra zachęca do rozgrywki grupowe w oparciu o setki questów dostępnych i dziesiątki niebezpiecznych lochach zagłębić się skarbów i przygody !

Istnieją trzy różne rasy fantasy, że gracze mogą wybrać, chociaż są bardziej dostępne w grze, że wypełnić ogromny świat Aventurii że gracze spotkają się w podróży. W grywalne klasy są Middenrealmian Ludzie, powszechne wyścig składa się z kilkudziesięciu imperiów, religii i kultur są one zróżnicowane i dobrze rozłożone osób. Elfy z lasów są zaciszne i skryty w swoich sposobów, są one równie dobrze rozłożone rozstrzygania w dolinach, północnych lasach, a nawet lodowe pustkowia Północy, lecz są oczywiście magiczne rasy. Krasnoludy szukają zysku i szczęścia przede wszystkim, opanowanie ich rzemiosło jest, że tworzenie najlepszych zbroje, dzierżący kilof lub topór, że poszukiwania doskonałości w ogóle robią i monety, gdzie mogą zdobyć go.

Herokon Online screenshot:

Ultimate Naruto

Opracowany przez Bingyou Animation Ltd Ultimate Naruto jest free-to-play anime tematyce przeglądarki MMORPG która odbywa się w mandze i anime Naruto. W grze gracze będą ninja, którzy tworząc własną drogę, by stać się potężny i groźny ninja.

Ultimate Naruto screenshot:

Dragon Pals

Opracowany przez R2Games dla przeglądarek internetowych, Dragon Pals to free-to-play przeglądarki RPG przygody.Gra oferuje side-scrolling, turową atmosferę walki wzbogaconą wizualnie stylu art. Możesz odkryć, odblokować, trenować i dostosować domowych smoków do walki z nimi, podczas gdy udział w kilkuset unikalnych zadań, działań i wydarzeń.

W Dragon Pals, gracze mogą pojedynek innych graczy na arenach walki. Po pokonaniu tych z wyższego rzędu pokonał zawodnik spadnie w rankingu, a gracze będą zajmować pozycję pokonanego gracza.

Gracze mogą oswoić wiele potężnych smoków, każdy z własnym zestawem unikalnych umiejętności i szkolenie ich na szkolenie za pomocą umiejętności smoka, podnosząc swoje umiejętności i przez kule jakie wyposażone smoka. Smoki mogą być również przekształcił, co pozwala na bezpośredni wpływ na wygląd smoka, a jednocześnie znacznie zwiększając swoją siłę. Podczas podnoszenia ich smoka, gracze będą mogli kontrolować, które przypisuje chcą wzmocnić jak najlepiej dostosowane do ich potrzeb bojowe.

W Dragon Pals gracze mogą wybrać trzech klas postaci: wojownik, łucznik i mag. Każdy z tych trzech klas ma swój unikalny zestaw umiejętności składa się z trzech różnych rodzajów umiejętności: atak, wsparcia, i talent. Ponadto w zależności od klasy niektóre smoki mogą być bardziej przydatne niż inne.

Dragon Pals screenshot:

Więcej gry przeglądarkowe online --> 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40