gry online przeglądarkowe

Gry na przeglądarkęGry przeglądarkowe MMO

 Polecane Gra w przeglądarce:
Play Nord
Nord pokojowego świata, w którym można zaprojektować i zbudować własne wioski, spędzać czas z przyjaciółmi i odkrywać wiele miejsc, niesamowite i ekscytujące. Odblokuj funkcje, takie jak konie, samochody wyścigowe, czarownice, teleporters, ruchy taneczne i wiele więcej! * Cuddle z cute pets. * Budowanie torze wyścigowym i zaproś znajomych! * Wzrostu i uprawy zbiorów dzielić się ze znajomymi! * Budowanie potężny zamek i przytulny dom, to zależy od ciebie.
Play Dark Orbit
DarkOrbit-strzelanka multiplayer czasu DarkOrbit nie tylko gry normalnej przeglądarki przestrzeni. Swój sposób pracy w firmie i zdobyć nowe sektory w obcych galaktykach! Doświadczenia z działań partii i wciągającą rozgrywkę przeciwko tysiącom prawdziwych graczy.
Play Seafight
Seafight - prawdziwe przygody fantasy razem! Podnieś flagę i walczyć historycznych bitwach na pełnym morzu! Zanurz się w ekscytującą przygodę na pełnym morzu; bitew morskich i tęsknotę za całkowitą wolność, sława i bogactwo. Trzymającą w napięciu opowieścią o najnowszej technologii streaming - graj na żywo przeciwko tysiącom prawdziwych graczy!

Legends of Xian

Powered by Lekool i Forgame, Legends of Xian jest bezpłatna gra MMO przeglądarki, flash, mieszanie się w doskonałej harmonii i strategii RPG. Przenosi graczy w podróż po historii starożytnych Chin, grając rolę budowniczych i narodu stanowi imperium, rozwijać i bronić go przed najeźdźcami.

Gra posiada różne tryby walki, wiele różnych misji z różnymi wyzwaniami, handlu i skomplikowanego systemu strategii. Bohaterowie i żołnierzy rekrutowanych przez wyspecjalizowane, masz możliwość udziału w znanych z PvP poważne konsekwencje (zwycięzca że przegrany może być slave). Posiada również areny walki, wojny klanów, oblężeń i wojny państw. Gracze mogą skontaktować i wziąć udział w imprezach i stali się uczestnikami systemu obiektu i handlu.

Legends of Xian screenshot:

Forsakia

Opracowane przez przeglądarki Internet Goldsky, Forsakia: The Lost Klany jest gra MMORPG 2D, darmowe flash, przeglądarka, znany z gry MMOG, który nie traci szczegółów mimo gry flash, co może oznaczać małe skali. Charakteryzuje się ona o Player versus player walki (PVP), zwierzęta, tylko sześć klas do wyboru, klan, własnych domów do dekoracji i cieszyć się, i wiele innych rzeczy. Ogromny świat, który został utworzony z kolorów i szczegółów graficznych przewidzianych w rzucie izometrycznym.

Jest w świecie Jianghu, spokojne miejsce rządzone przez potężnych klanów ma czas byli ofiarami strasznych tragecia. Podczas ukradkiem ataku, tajemniczy morderca zabił przywódcy klanu, co w świecie głębiej w chaosie, który jest nadal zanurzona. Teraz jest misja graczy pokonać potwory, zabić ciemności i zaprowadzenia pokoju na świecie.

Forsakia screenshot:

Alliance Warfare

Opracowany przez Digital Experience Alliance Warfare jest free-to-play MMORTS przeglądarki określonych w świecie, w którym cztery narody walczą o przetrwanie. Gracze rozpoczynają z małym królestwie w Krainie Endless War i podbić świat, mają zbudować miasto, wyszkolić dużą armię, zatrudnić wiarygodnych sojuszników i technologii badawczych.

W grze można badać 3 różnych technologii oddziały: wiedzy, zasobów i wojskowe.Gałąź wiedzy zmniejsza czas budowy budynków i daje kilka przydatnych bonusów, oddział zasobów zwiększa rozwój gospodarczy i wojskowy oddział poprawia rozwój armii.

Gracze muszą rozwinąć swoje miasto począwszy od dużej liczby budynków, takich jak koszary, stajnie, fabryki, tawerny, rynków lub szpitali w celu przekształcenia go w kwitnące imperium. Koszary są miejscem, gdzie siły zbrojne są szkoleni, zapewniając pikinierów, milicji, chłopów axemen i szermierzy natomiast wahały oddziały rekrutowane z zakresu Archer.

Alliance Warfare zawiera żywe stacji radiowej z muzyką graną przez didżeja, który pozwala graczom bezpośrednio zwrócić się do muzyki chcą usłyszeć w grze.

Alliance Warfare screenshot:

DownWorld

DownWorld to darmowa gra MMO stworzone przez FlowPlayer dla systemu Windows. Możesz grać bezpośrednio ze swojej ulubionej przeglądarki i będzie zanurzony w futurystycznym świecie zaludnionym przez setki graczy.
Jedną z głównych cech gry jest system walki. Gracz musi wypełnić kilka mini-gier na atak wroga i go pokonać.

Będzie on również funkcję power-upy i ulepszeń, które można kupić w sklepie gry.
Istnieje społeczne, do których gracze mogą ze sobą rozmawiać i towarzysko, wypełnić zadania, jednostek handlowych, itp.
Po kilku poziomach, gracze mogą spędzać punktów doświadczenia, aby poprawić spec i pociąg wiele umiejętności.

Styl graficzny jest bardzo miła i gry jest idealny dla niedzielnych graczy, którzy chcą spędzić kilka godzin zabawy nie martwiąc się o wiele aspektów, które są obecne w innych grach MMO.

DownWorld screenshot:

Starlight Story

Opracowany przez UserJoy Technologii dla przeglądarek internetowych, Starlight Story jest free-to-play MMORPG na przeglądarkę z grafiką anime-stylu. Akcja gry toczy się w cudownym świecie, w którym magia i technologia rywalizują o władzę i gdzie gracze skończyć wyruszeniem w podróż, aby przywrócić planetę skazany na śmierć przez wzywanie do swoich znajomych. Aby to zrobić, gracz może zabrać ze sobą swoje zwierzęta i wyposażyć się w potężnego sprzętu i zbroi.

Gra posiada również wyłączne systemu transformacji superstar, pozwalając graczom przyjąć formę wcześniej zabitych bossów. Przemiany te są o wiele bardziej niż kosmetyku, tymczasowo dając graczom znaczne dopalacze statystyczne.

Unikalny system montażu domowych i czekają na tych w Starlight Story. Montaż w Starlight Story także ponad próżności, gdy wyposażone w charakterze, te uchwyty zapewniają stat zwiększa, jak również oczekiwane zwiększenie prędkości ruchu, a także aktywny wypoczynek podczas walki. Jest też bogata kolekcja domowych towarzyszy, które są integralną walki, walki o stronie gracza od samego początku gry.

Klasa w grze zaczyna się: Uczeń: to możliwość korzystania z technologii i magii i połączyć go do potężnych ataków. Klasa ta ponadto zapewnia wsparcie i uzdrawia. Duellist: to specjalista gun. Uzbrojeni w pistolet w każdym z jego rąk, że ogień ich strzały szybko i zawsze dokładnie. Magus: to magiczny nowicjusz, który wykorzystuje moc czarów do swojej obrony. Podróżuje po całym świecie, aby nauczyć się nowych i przydatnych umiejętności. Rogue: szybko i śmiertelne. Sztuka jego walki został wydany przez wieki. Squire: to chronić przed wrogami przez jego ciężkiej zbroi i broni silnym, różnorodność jego umiejętności pozwalające mu być potężny atut w bitwy.

Każda klasa może być później rozwinęła się w różnych sub klas. Po osiągnięciu poziomu 30, możesz wybrać swój sub klasy i rozwijać swoją postać jeszcze bardziej. Po osiągnięciu poziomu 40, można wybrać zupełnie inną klasę i zacząć od nowa bez utraty srebro, monety gwiazdkowe, zwierzęta, nazwisko i wszystkie swojej postaci obecne dodatkowe korzyści. A w przypadku, gdy nie podoba się nowe klasy, będzie można powrócić lub wybrać inny.

Starlight Story screenshot:

UFO Online

UFO Online é um free-to-play MMO baseado em turnos de combate tático desenvolvido pela Funatics para navegador de internet. O jogo é ambientado em um futuro próximo, onde a humanidade se dividiu em três facções que estão competindo pelos poucos recursos restantes deixados na Terra. Energia está em falta e, em cima de tudo isso, o primeiro contato foi feito com extraterrestres. Travar batalhas táticas em todo o mundo com o seu herói, construir sua base e montar um grupo contundente de lutadores. Ao contrário do outro jogo baseado em browser, todas as lutas são prestados inteiramente em 3D.

Neste jogo, os jogadores podem escolher uma facção para se juntar e construir e expandir uma base que funciona como um hub na luta pela liberdade. Este é o lugar onde os mercenários são contratados e treinados e onde as tecnologias e armas são pesquisadas e adicionado ao arsenal. Então é hora de assumir os alienígenas em batalhas táticas baseado em turnos. O jogador comanda um exército de especialistas, cada qual tem sua própria árvore de habilidades específicas de classe. Somente com a combinação certa de investigação orientada e cuidadosamente planejado táticas o jogador sair de uma batalha vitoriosa.

O jogo oferece diferentes personagens que você pode recrutar para as suas batalhas, o atirador tem o maior alcance efetivo em UFO Online e pode tratar uma grande quantidade de danos. Eles só podem equipar armaduras leves. O tanque é o homem de machado. Ele atira-se na brecha e pode ter um monte de danos graças à sua armadura pesada. O batedor é uma unidade de reconhecimento versátil com muitos pontos de ação. Ele pode emboscada inimigos graças à sua capacidade de se tornar invisível. O médico não consegue lidar muito dano, mas ele garante que seus companheiros agredidas chegar rapidamente de volta para seus pés, graças ao seu conhecimento médico. A lagartixa é um figurão que quer ver tudo em chamas. Ele causa dano de área com as suas armas explosivas e pode tirar muitos inimigos ao mesmo tempo.

Em UFO Online você tem que escolher uma das três facções. Se você escolher o Pacto de Estabilidade americana, a Federação Econômica Central ou pela Portaria Confederação Médio, cada lado tem suas vantagens e desvantagens e as suas próprias metas.

UFO Online screenshot:

Więcej gry przeglądarkowe online --> 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38