gry online przeglądarkowe

Gry na przeglądarkęGry przeglądarkowe MMO

 Polecane Gra w przeglądarce:
Play Nord
Nord pokojowego świata, w którym można zaprojektować i zbudować własne wioski, spędzać czas z przyjaciółmi i odkrywać wiele miejsc, niesamowite i ekscytujące. Odblokuj funkcje, takie jak konie, samochody wyścigowe, czarownice, teleporters, ruchy taneczne i wiele więcej! * Cuddle z cute pets. * Budowanie torze wyścigowym i zaproś znajomych! * Wzrostu i uprawy zbiorów dzielić się ze znajomymi! * Budowanie potężny zamek i przytulny dom, to zależy od ciebie.
Play Dark Orbit
DarkOrbit-strzelanka multiplayer czasu DarkOrbit nie tylko gry normalnej przeglądarki przestrzeni. Swój sposób pracy w firmie i zdobyć nowe sektory w obcych galaktykach! Doświadczenia z działań partii i wciągającą rozgrywkę przeciwko tysiącom prawdziwych graczy.
Play Seafight
Seafight - prawdziwe przygody fantasy razem! Podnieś flagę i walczyć historycznych bitwach na pełnym morzu! Zanurz się w ekscytującą przygodę na pełnym morzu; bitew morskich i tęsknotę za całkowitą wolność, sława i bogactwo. Trzymającą w napięciu opowieścią o najnowszej technologii streaming - graj na żywo przeciwko tysiącom prawdziwych graczy!

DownWorld

DownWorld to darmowa gra MMO stworzone przez FlowPlayer dla systemu Windows. Możesz grać bezpośrednio ze swojej ulubionej przeglądarki i będzie zanurzony w futurystycznym świecie zaludnionym przez setki graczy.
Jedną z głównych cech gry jest system walki. Gracz musi wypełnić kilka mini-gier na atak wroga i go pokonać.

Będzie on również funkcję power-upy i ulepszeń, które można kupić w sklepie gry.
Istnieje społeczne, do których gracze mogą ze sobą rozmawiać i towarzysko, wypełnić zadania, jednostek handlowych, itp.
Po kilku poziomach, gracze mogą spędzać punktów doświadczenia, aby poprawić spec i pociąg wiele umiejętności.

Styl graficzny jest bardzo miła i gry jest idealny dla niedzielnych graczy, którzy chcą spędzić kilka godzin zabawy nie martwiąc się o wiele aspektów, które są obecne w innych grach MMO.

DownWorld screenshot:

Starlight Story

Opracowany przez UserJoy Technologii dla przeglądarek internetowych, Starlight Story jest free-to-play MMORPG na przeglądarkę z grafiką anime-stylu. Akcja gry toczy się w cudownym świecie, w którym magia i technologia rywalizują o władzę i gdzie gracze skończyć wyruszeniem w podróż, aby przywrócić planetę skazany na śmierć przez wzywanie do swoich znajomych. Aby to zrobić, gracz może zabrać ze sobą swoje zwierzęta i wyposażyć się w potężnego sprzętu i zbroi.

Gra posiada również wyłączne systemu transformacji superstar, pozwalając graczom przyjąć formę wcześniej zabitych bossów. Przemiany te są o wiele bardziej niż kosmetyku, tymczasowo dając graczom znaczne dopalacze statystyczne.

Unikalny system montażu domowych i czekają na tych w Starlight Story. Montaż w Starlight Story także ponad próżności, gdy wyposażone w charakterze, te uchwyty zapewniają stat zwiększa, jak również oczekiwane zwiększenie prędkości ruchu, a także aktywny wypoczynek podczas walki. Jest też bogata kolekcja domowych towarzyszy, które są integralną walki, walki o stronie gracza od samego początku gry.

Klasa w grze zaczyna się: Uczeń: to możliwość korzystania z technologii i magii i połączyć go do potężnych ataków. Klasa ta ponadto zapewnia wsparcie i uzdrawia. Duellist: to specjalista gun. Uzbrojeni w pistolet w każdym z jego rąk, że ogień ich strzały szybko i zawsze dokładnie. Magus: to magiczny nowicjusz, który wykorzystuje moc czarów do swojej obrony. Podróżuje po całym świecie, aby nauczyć się nowych i przydatnych umiejętności. Rogue: szybko i śmiertelne. Sztuka jego walki został wydany przez wieki. Squire: to chronić przed wrogami przez jego ciężkiej zbroi i broni silnym, różnorodność jego umiejętności pozwalające mu być potężny atut w bitwy.

Każda klasa może być później rozwinęła się w różnych sub klas. Po osiągnięciu poziomu 30, możesz wybrać swój sub klasy i rozwijać swoją postać jeszcze bardziej. Po osiągnięciu poziomu 40, można wybrać zupełnie inną klasę i zacząć od nowa bez utraty srebro, monety gwiazdkowe, zwierzęta, nazwisko i wszystkie swojej postaci obecne dodatkowe korzyści. A w przypadku, gdy nie podoba się nowe klasy, będzie można powrócić lub wybrać inny.

Starlight Story screenshot:

UFO Online

UFO Online é um free-to-play MMO baseado em turnos de combate tático desenvolvido pela Funatics para navegador de internet. O jogo é ambientado em um futuro próximo, onde a humanidade se dividiu em três facções que estão competindo pelos poucos recursos restantes deixados na Terra. Energia está em falta e, em cima de tudo isso, o primeiro contato foi feito com extraterrestres. Travar batalhas táticas em todo o mundo com o seu herói, construir sua base e montar um grupo contundente de lutadores. Ao contrário do outro jogo baseado em browser, todas as lutas são prestados inteiramente em 3D.

Neste jogo, os jogadores podem escolher uma facção para se juntar e construir e expandir uma base que funciona como um hub na luta pela liberdade. Este é o lugar onde os mercenários são contratados e treinados e onde as tecnologias e armas são pesquisadas e adicionado ao arsenal. Então é hora de assumir os alienígenas em batalhas táticas baseado em turnos. O jogador comanda um exército de especialistas, cada qual tem sua própria árvore de habilidades específicas de classe. Somente com a combinação certa de investigação orientada e cuidadosamente planejado táticas o jogador sair de uma batalha vitoriosa.

O jogo oferece diferentes personagens que você pode recrutar para as suas batalhas, o atirador tem o maior alcance efetivo em UFO Online e pode tratar uma grande quantidade de danos. Eles só podem equipar armaduras leves. O tanque é o homem de machado. Ele atira-se na brecha e pode ter um monte de danos graças à sua armadura pesada. O batedor é uma unidade de reconhecimento versátil com muitos pontos de ação. Ele pode emboscada inimigos graças à sua capacidade de se tornar invisível. O médico não consegue lidar muito dano, mas ele garante que seus companheiros agredidas chegar rapidamente de volta para seus pés, graças ao seu conhecimento médico. A lagartixa é um figurão que quer ver tudo em chamas. Ele causa dano de área com as suas armas explosivas e pode tirar muitos inimigos ao mesmo tempo.

Em UFO Online você tem que escolher uma das três facções. Se você escolher o Pacto de Estabilidade americana, a Federação Econômica Central ou pela Portaria Confederação Médio, cada lado tem suas vantagens e desvantagens e as suas próprias metas.

UFO Online screenshot:

Nadirim

Nadirim to bezpłatna gra przeglądarkowa opracowany przez Twisted Tribe i rozgrywa się w świecie fantasy inspirowane przez arabskich baśni tysiąca i jednej nocy.Gra toczy się w fikcyjnym miejscu z geograficznie i historycznie, ale wyposażony jest najbardziej znany z arabskich baśni i mitologii, jak geniuszy, złodzieje przygód, księżniczek tajemnicze, mikstury, alchemia i przede wszystkim bohaterowie i złoczyńcy.

Możesz wybierać spośród trzech różnych klas-wojownik, łotrzyk, mądry lub awansować w walkach z siłami ciemności, wędrować imperium poprzez egzotycznych mapach. Masz także szansę pokazać swój własny styl, dostosowując swoją postać. Nadirim daje Ci szansę wziąć udział tysiące graczy do zbadania ogromny świat. Każdy znajdzie tu coś będzie im się podoba: Zadania dla miłośników historii i sztuki walki PvP na konkurencyjny grupy i spotkań dla tych, którzy po prostu chcą się dobrze bawić w swoim własnym świecie. Jeśli nie jesteś misje lub zabić, ziemia jest pełna obiektów i zebrać środki na rozwijanie swoich umiejętności rzemieślnicze czy nawet posłużą do budowy własnego domu.

Nadirim ma niepowtarzalny klimat, piękne grafiki i oryginalna ścieżka dźwiękowa ma tylko jeden cel: aby poczuć piasek pod stopami i słońce na twarzy, a przede wszystkim sprawi, że zapomnisz, że ekran jest przed tobą . Poznaj ogromne terytoria Nadirim i niepowtarzalny świat pełen mitów i bajek, które będzie zanurzyć się w role-playing doświadczenia, że ​​nigdy wcześniej nie cieszył się w przeglądarce.

Nadirim screenshot:

Demarcia

Powered by Songtang Xiamen Animacja Technology, Demarcia "Imperial Conquest" to gra strategiczna wojna rozgrywa się w świecie średniowiecznej Europy. Odgrywać rolę człowieka w mieście, które zostaną opracowane. Będziesz poszerzanie swojego terytorium przez swoją ziemię i wygrywanie bitew z armią. Na początek gry, ponad 40.000 NPC miast dla graczy, aby uniknąć ataku PvP na początku. W swoim mieście, jak budynki będą się różnić w zależności od poziomu.Ciągłe doskonalenie gry, aby Twoje miasto przyjemne i zamożnych.

Conques jest rozwijany przez Imperial Silverlight, który jest aplikacją. Net rozwoju bogatych aplikacji internetowych o podobnych cechach i celów do programu Adobe Flash. Obsługuje wiele przeglądarek stosowanych w systemach operacyjnych Microsoft Windows i urządzeń mobilnych, począwszy od Windows Phone 7 i Symbian (Seria 60). To pozwala na interakcję łatwiej z masywnymi mnóstwo danych w Internecie.

Gra oferuje wiele różnych misji historycznych codziennie misji, które oparte są na znanych prawdziwe wojny. Gra posiada bardzo dynamiczny system ekonomiczny, który może zaspokoić potrzeby gracza, i jest gotowy do rynku kupić wszystkie rodzaje obiektów.Cross-serwer oparty konkurencyjne przynosi więcej zabawy i pozwala graczom nigdy nie zostanie pokonan

Demarcia screenshot:

AdventureQuest


AdventureQuest jest w pełni Flash-animated RPG, że można grać, gdy jesteś na lunchbreak, gdy duże serwery gier zejść, a nawet przez wiele godzin każdego dnia! Jesteś walki z hordami potworów i wrogów, dzięki czemu można uzyskać szybszy wzrost i starożytnej broni niewyobrażalnej mocy. W przeglądarce musi być niczym więcej niż przeglądarki internetowej i najnowszej wtyczki Macromedia Flash do odegrania.

Przeglądaj cały świat, wypełniony ponad 700 potworów, setki przedmiotów, magicznych zdolności do uzyskania i wielu klas do opanowania! Zostań Fighter, Wizard, Ninja, Vampire Slayer, Rogue, Knight, Mage, Paladin, Dragonslayer i więcej.

AdventureQuest screenshot:

Więcej gry przeglądarkowe online --> 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38